top of page

Groupe de nature-et-conscience

Public·28 membres

Karl-Erik Taukar - Need Read (Official Video) LINK


Mul on väga hea meel kuulajatele üle pika aja värsket muusikat ning uut videot jagada. Need read annab kindlasti fännidele ka suuna, millist muusikat uuel aastal ilmuvalt albumilt võib oodata. Sarnase helikeelega lugu pole ma varem avaldanud, samuti pole ka ühtki mu muusikavideot filmitud üheainsa võttekaadrina, rääkis Taukar loo ja video tagamaadest.
Karl-Erik Taukar - Need Read (Official Video)


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fmiimms.com%2F2uhYfZ&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2PsVfUVtmkyj0mDQ1-BDyvVery video friendly was the annual nonsense entry from Estonia, and to be starting the show no less. This is they type of thing that Eurovision gets a bad name for by the general public. Hopefully Estonia have learned their lessons from the past and this will be the last time a non fan will need to hear this.


15 minutiga kirjutas Taukar ise 85 protsenti loo sõnadest. "Mind aitas mu pruut nende sõnade kirjutamisel. Ma läksin pärast koju ja siis vaatasin, et mõned read on veel kahtlased ja kuidagi tema abil tegin need paremaks," meenutas Taukar. 041b061a72


À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...

membres

bottom of page